Mi 4 Додатоци

Mi 4 Додатоци

Прегледајте ја целата галантерија за вашиот омилен Mi 4 !

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mi 4 Hard Snap-On Case - Разни бои
Nillkin Original Mi 4 Hard Snap-On Case         ..
600 ДЕН.700 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 508 ДЕН.
Mi 4 Smart Wake Flip Cover - Разни бои
Xiaomi Mi4 Smart Wake Style Flip Cover Details : * Material: PU * Dimensions: L/141mm*H/140..
500 ДЕН.600 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 424 ДЕН.
Mi 4 SwitchEasy Hard Case - Плава
Original Mi 4 Minimalist Protective Shell Case   Детали: * Материјал: PC * Димензии..
800 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 678 ДЕН.
Mi 4 9H Tempered Glass Protector
Mi 4 - 9H Tempered GLass Protector - УЛТРА ТЕНКО СТАКЛО ЗА УЛТРА ЗАШТИТА!! ..
300 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 254 ДЕН.
Mi 4 Clear Screen Protector
Mi 4 Оригинална HD Заштитна Фолија за екран       ..
200 ДЕН.300 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 169 ДЕН.

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014