Yi Камери

Yi Камери

Секција за Yi Sport и Smart (IP) камерите. Спортската Yi камера е одличен нов производ за да ги исполни сите ваши режисерски визии, додека пак Yi Smart камерата е IP камера која ви овозможува гледање во живо преку интернет.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Yi Camera - 40m Водоотпорна Кутија
Подводна водоотпорна Заштитна Кутија за Xiaomi Yi Sports Action Camera - НОВА заштитна кутија за Xi..
1,650 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 1,398 ДЕН.
Yi Smart Camera - Night Vision
Боја: БЕЛА Материјал на сошивото: Стакло   Агол на камерата:     Хоризонт..
2,400 ДЕН.2,650 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 2,034 ДЕН.
Yi Sports Camera - БЕЛА
Боја: БЕЛА 72 гр. Тежина, направена од PC + ABS и метал композитни материјали Ambarella A7LS проце..
5,500 ДЕН.5,900 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 4,661 ДЕН.

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014