Redmi 2 Додатоци

Redmi 2 Додатоци

Прегледајте ја целата галантерија за вашиот прекрасниот Redmi 2!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Redmi 2 Back Cover
Оригинална ЗАДНА ТВРДА МАСКА (КАПАК ЗА БАТЕРИЈАТА) за Redmi 2 / Redmi 2 Pro Достапна во 4..
400 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 339 ДЕН.
Redmi 2 - 9H 2.5D Glass Protector
НАЈНОВИОТ Tempered Glass Protector за Redmi 2 / Redmi 2 Pro со 2.5D ИВИЦИ ЗА УЛТРА&nb..
300 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 254 ДЕН.

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014