Xiaomi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mi A1 - 4/64 GB
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, s..
15,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 13,127 ДЕН.
Mi Max 2 - 4/64 GB
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, s..
17,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 14,822 ДЕН.
Mi MIX 2 - 6/64 GB
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, sans-..
34,990 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 29,653 ДЕН.
Redmi 5A - 2/16 GB
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Aria..
7,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 6,347 ДЕН.
Redmi Note 5A - 2/16 GB
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, s..
8,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 7,195 ДЕН.

Hi Store - Официјален Партнер на Mi (Xiaomi)

Почитувани Клиенти,
Oд 1 Јануари, Hi Store стана Официјален Партнер за Македонија на една од најнапредните светски технолошки компании Mi (Xiaomi - Шаоми). Отсега ексклузивно кај нас ќе може да купите оригинален производ исклучително наменет за ЕУ со целосна покриеност на 4G мрежите и со официјален MIUI Global оперативен систем. Hi Store ви нуди и 24 официјална гаранција, како и нов лиценциран Сервисен Центар.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2018