Redmi 1S Flip Case

600 ДЕН.600 ДЕН.
Нето цена без ДДВ: 508 ДЕН.
Производител: Xiaomi
Модел: Redmi 1S
Статус: Во магацин
Количина:

Достапни Опции

* Боја:


Оригинална ЗАШТИТНА МАСКА - ПАПКА за Redmi 1S. 

Напиши рецензија

Име:

Гледање:

Забелешка: HTML не е преведена!

Рејтинг: Лош Добар

Внеси го кодот на соодветното место:

Поврзани производи

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014