Mi 4 Smart Wake Flip Cover - Разни бои

500 ДЕН.600 ДЕН.
Нето цена без ДДВ: 424 ДЕН.
Производител: Xiaomi
Модел: Mi 4
Статус: Во магацин
Количина:

Достапни Опции

Боја:

Xiaomi Mi4 Smart Wake Style Flip Cover

Details :

* Material: PU

* Dimensions: L/141mm*H/140mm*T/2mm

* Colours: Black, White, Blue, Green, Pink

Напиши рецензија

Име:

Гледање:

Забелешка: HTML не е преведена!

Рејтинг: Лош Добар

Внеси го кодот на соодветното место:

Поврзани производи
Означувања: Mi4, Smart, Wake, Flip, Cover

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014