Mi 4 SwitchEasy Hard Case - Плава

800 ДЕН.
Нето цена без ДДВ: 678 ДЕН.
Производител: Xiaomi
Модел: Mi 4
Статус: Во магацин
Количина:

Original Mi 4 Minimalist Protective Shell Case

 

Детали:

* Материјал: PC

* Димензии: L/70mm*H/140mm*T/8mm

 

Напиши рецензија

Име:

Гледање:

Забелешка: HTML не е преведена!

Рејтинг: Лош Добар

Внеси го кодот на соодветното место:

Поврзани производи

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014