Mi Note - 9H 2.5D Glass Protector

300 ДЕН.
Нето цена без ДДВ: 254 ДЕН.
Производител: Xiaomi
Модел: Mi Note
Статус: Во магацин
Количина:

НАЈНОВИОТ Tempered Glass Protector за супер 5.7'' Mi Note (Standard и Pro) со 2.5D ИВИЦИ ЗА УЛТРА ЗАШТИТА!!

- Вистинско Стакло со цврстина 9Н
- НЕВЕРОЈАТНА ДЕБЕЛИНА ОД 0.2 мм - Најтенко и најдобро во класата
- Оборени ивици - 2.5D како најновите екрани. Супер чувство на прсти
- Oleophobic премаз - За да се намалат отисоците и траги од мрснотии, и за полесно чистење
- Премаз за 100% сигурно прилепување на екранот на телефонот. Нема ниту меурчиња ниту испакнатини
- Не се покрива 100% од екранот, затоа што тој е веќе заоблен со 2.5D ивици. Видете подолу на сликата!


 

Напиши рецензија

Име:

Гледање:

Забелешка: HTML не е преведена!

Рејтинг: Лош Добар

Внеси го кодот на соодветното место:

Поврзани производи

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014