Mi Cubic Box Bluetooth Speaker

1,500 ДЕН.1,550 ДЕН.
Нето цена без ДДВ: 1,271 ДЕН.
Производител: Xiaomi
Модел: Mi Cubic BT Speaker
Статус: Нема на залиха !
Количина:

Mi Cubic-Box Bluetooth Звучник
Компатибилен со сите Телефони и Уреди кои имаат BT

Спецификација:
Bluetooth верзија: 4.0
Капацитет на батерија: 1200 mAh
Поддржани Аудио протоколи: A2DP, AVRCP, HSP, HEP
Нон-стоп времетраење на свирење: околу 10 часа
Нон-стоп времетраење на зборување како интерфон: околу 13 часа
Ефективна далечина за работа: 10 м
Димензии: 154.5 × 62 × 25.3 mm
Автоматско поврзување со спарени уреди
2 часа брзо полнење
Поддршка за 
NFC
ПРЕМИУМ материјали и изработка
Високо квалитетен алуминиум, ABS преден панел, CNC завршна обработка


Напиши рецензија

Име:

Гледање:

Забелешка: HTML не е преведена!

Рејтинг: Лош Добар

Внеси го кодот на соодветното место:

Означувања: Mi Cubic Box Bluetooth Speaker

ИНФО ТАБЛА!

Почитувани Клиенти, нашата онлајн продавница е целосно оперативна и сите информации се точни и проверени.

Платежниот систем е во активен статус и 100% сигурен. Би ве замолиле да го користите поради Ваш поголем комфор при пазарењето. Ние сме тука за да Вие го добиете производот во најкус можен рок.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2014