Mi телефони
Redmi телефони

Специјани Понуди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај По:
Mi A1 - 4/64 GB Black
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, san..
14,490 ДЕН.15,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 12,280 ДЕН.
Mi A1 - 4/64 GB Gold
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, san..
14,490 ДЕН.15,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 12,280 ДЕН.
Mi Max 2 - 4/64 GB
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, san..
16,490 ДЕН.17,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 13,975 ДЕН.
Redmi 5 - 2/16 GB Black
    Марка Mi Модел Redmi 5 Из..
8,990 ДЕН.9,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 7,619 ДЕН.
Redmi 5 - 2/16 GB Gold
    Марка Mi Модел Redmi 5 Из..
8,990 ДЕН.9,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 7,619 ДЕН.
Redmi 5A - 2/16 GB
  Марка Mi Модел Redmi 5A Изработ..
6,990 ДЕН.7,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 5,924 ДЕН.
Redmi Note 5A - 2/16 GB
.tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;} .tg td{font-family:Arial, san..
7,490 ДЕН.8,490 ДЕН.
Нето цена без ДДВ 18%: 6,347 ДЕН.

Hi Store - Официјален Партнер на Mi (Xiaomi)

Почитувани Клиенти,
Oд 1 Јануари, Hi Store стана Официјален Партнер за Македонија на една од најнапредните светски технолошки компании Mi (Xiaomi - Шаоми). Отсега ексклузивно кај нас ќе може да купите оригинален производ исклучително наменет за ЕУ со целосна покриеност на 4G мрежите и со официјален MIUI Global оперативен систем. Hi Store ви нуди и 24 официјална гаранција, како и нов лиценциран Сервисен Центар.

КОНТАКТ

  • 02 322 7333
  • contact@hi.com.mk

TWITTER

FACEBOOK

(c) Hi Communications 2018